10 celebrytów, którzy dzielą imiona z odmianami konopi

10 celebrytów, którzy dzielą imiona z odmianami konopi

Lista 10 gwiazd, które zyskały nieśmiertelność dzięki własnym odmianom marihuany.

Snoop Dogg

Wyjątkowy raper i aktywista konopny od wielu lat tworzy muzykę poświęconą paleniu marihuany codziennie od lat 90. Artysta posiada nawet własną markę konopną, nic więc dziwnego, że posiada także własne odmiany, z których najbardziej znane to Snoop’s Dream oraz Snoop Dogg OG.

Marshawn Lynch

Amerykański Futbolista zdobył przydomek „Beast Mode” za swój potężny styl biegania i łatwość pokonywania obrońców. Zainspirował tym dwie nowe odmiany marihuany – Beastmode OG i Beastmode 2.0.

Blue Ivy Carter

Choć upłynie wiele lat, zanim ona sama będzie na tyle dorosła, aby konsumować własnej odmiany marihuany, czteroletnia córka Beyoncé i Jay-Z zainspirowała autora wyjątkowej hybrydy do nazwania jej imieniem „Blue Ivy”.

Michael Phelps

23-krotny mistrz olimpijski, 26-krotny mistrz świata, mistrz świata na krótkim basenie, wielokrotny rekordzista świata i tak dalej… generalnie sportowiec posiadający najwięcej tytułów w historii olimpijskiej. W 2009 r. zdobył sławę w świecie konopnym po tym, w internecie pojawiło się zdjęcie przedstawiające Phelpsa palącego z bonga. Na jego cześć nazwano przyjemną hybrydę Michael Phelps OG.

Charlie Sheen

Gwiazda telewizyjna i filmowa, niegdyś najlepiej opłacany aktor w telewizji został uhonorowany odmianą Charlie Sheen, której efekty dają poczucie odprężenia i relaksu.


Margaret Cho

Nieokiełznana, wesoła, zabawna aktorka – Margaret Cho znana jest także z aktywizmu na rzecz konopi oraz prowadzenia przedsiębiorstw branżowych. Zasłużyła na własną odmianę – Margaret Cho-G.

Tiger Woods

Uważa się, że Tiger Woods, jeden z Najlepszych golfistów na świecie jednym z wielu sławnych sportowców zażywających marihuanę. Na jego cześć powstała odmiana „Tiger Woods”.

Stevie Wonder

Wspaniały, podnoszący na duchu piosenkarz i autor tekstów doskonale pasuje do odprężających, podnoszących na duchu efektów hybrydy „Stevie Wonder”.


Barack Obama

Chociaż wolelibyśmy, aby Barack Obama zdziałał więcej w temacie legalizacji marihuany w trakcie pełnienia urzędu, nie jest tajemnicą, że sam jest jej zwolennikiem. Jego najpopularniejsza odmiana to „Obama Kush”.

Tommy Chong

Kariera aktorska i komediowa Tommy’ego Chonga od dziesięcioleci przeplata się z kulturą konopną. Nic więc dziwnego, że powstała od jego imienia nowa odmiana ganji „Chong Star”.

Źródło: http://spizganeziomki.net/10-celebrytow-ktorzy-dziela-imiona-z-odmianami-konopi/

Leave a Reply