Gwiazda “Gry o tron” złapana na live streamie z ganjowym waporyzatorem

Gwiazda “Gry o tron” złapana na live streamie z ganjowym waporyzatorem

Gwiazda, która zagrała Sansę Stark w hitowym serialu HBO „Gra o tron”, odpowiadała na żywo na swoim Instagramowym kanale na pytania fanów, kiedy nagle zatrzymała się w połowie zdania i zrzuciła na podłogę waporyzator, który leżał na jej kolanach.

Ona i jej stylista, którzy pracowali w tym czasie nad jej fryzurą parsknęli śmiechem, jak zdali sobie sprawę z niezręcznego błędu.

Fani podejrzewają, że mały waporyzator przeznaczony był do spożywania marihuany na podstawie wywiadu, jakiego Turner udzieliła na nowojorskim Comic Con 2018. Mówiła wtedy o o paleniu marihuany z koleżanką z planu „Game of Thrones” – Maisie Williams.

„W trakcie nagrań do ostatnich sezonów „Gry o tron”, Maisie i ja nocujemy razem we wszystkie dni zdjęciowe. No zawsze wtedy, kiedy obie jesteśmy akurat w mieście – powiedziała.

„Po prostu siedzimy, jemy, oglądamy głupie filmy i palimy zioło”.

 „Ujarane siedziałyśmy razem w wannie i pocierałyśmy się po twarzach pędzelkami do make-up’u. Było zabawnie!”

Następnie dodała: „Możliwe, że mój manager zabije za to zabije”.

Williams miała pełnić funkcję druhny podczas ślubu Sophie Turner z amerykańskim piosenkarzem Joe Jonasem, jednak para wzięła niespodziewany ślub, w którym Williams nie uczestniczyła. Turner i Jonas pobrali się w kaplicy A Little White Wedding Chapel w Las Vegas zaraz po Billboard Music Awards w 2019 roku.

Na początku tego tygodnia Turner opublikowała na swoim Instagramie zakulisowe zdjęcie przedstawiające także Isaaca Hempsteada Wrighta (Bran Stark) i Maisie Williams (Arya Stark) zrobione na planie „Gry o Tron”.

Na zdjęciu Turner jest głęboko zamyślona nad swoim wapkiem, podczas gdy Williams w okularach przeciwsłonecznych wpatruje się w przestrzeń. W przeciwieństwie do zamyślonych wyrazów twarzy kobiet, Hempstead Wright uśmiecha się do kamery trzymając na głowie butelkę wody.

Źródło: http://spizganeziomki.net/gwiazda-gry-o-tron-zlapana-na-live-streamie-z-ganjowym-waporyzatorem/

Leave a Reply