Jak mikrodozować THC dla maksymalizacji przyjemności z seksu

Jak mikrodozować THC dla maksymalizacji przyjemności z seksu

Mikrodozowanie używek jest terminem, który wydaje się ostatnio powszechnie stosowany, dlatego omówimy go w poniższym artykule.

Możecie się zastanawiać, dlaczego mikrodozowanie ma tak duże znaczenie w sferach erotycznych i jak zastosować idealne dawkowanie dla pogłębienia przyjemności z doświadczeń łączących seks i marihuanę.

Dr Nick Karas, seksuolog i twórca The Passionate High, którego badania koncentrują się na edukacji i coachingu powiedział: „Mikrodozowanie jest jednym z najważniejszych i często pomijanych aspektów używania konopi w celu poprawy seksualności i intymności” – mówi Karas. „Wypracuj idealne połączenie odmiany, mocy i dawkowania dla poprawy przyjemności płynącej z seksu. Oderwij się od rzeczywistości, oczekiwań i delektuj się chwilą. „W pewnym sensie dozowanie THC jest swojego rodzaju pokrętłem, którym możesz się bawić, aby osiągnąć perfekcyjne doświadczenie seksualne dla Ciebie i Twojego partnera.

Kiedy stosować mikrodozowanie konopi indyjskich do seksu?

Rodzice lub opiekunowie, którzy nie mogą pozwolić sobie na high związany z paleniem marihuany nadal mają możliwość korzystania z seksualnych doznań związanych z działaniem konopi indyjskich. Większość rodziców ma trudności ze znalezieniem czasu na samodzielne skorzystanie z toalety, a tym bardziej na seks i zatracenie się w chwili z partnerem. Jednak możliwość skorzystania z niewielkich ilości konopi indyjskich pozwala na spędzenie kilku krótkich chwil naprawdę będąc ze sobą, wpatrując się w oczy, biorąc razem kilka oddechów.

Osoby, które nie mają pojęcia o marihuanie lub mają na nią niską tolerancję obawiają się czasem utraty kontroli podczas seksu. Eksperymentowanie z konopiami indyjskimi w bardzo bezpieczny i kontrolowany sposób może pomóc w zmniejszaniu niepokoju związanego ze zbyt dużą i zbyt długą fazą. Szczególnie w przypadku nowych użytkowników, pomocne jest stosowanie złotej zasady – zacznij od niskich dawek i stopniowo je zwiększaj. Jeśli efekty nie są wystarczające, zawsze możesz spożyć więcej marihuany, jednak trudno jest odwrócić jej działanie w momencie, którym spożyjesz więcej, niż planowałeś.

Osoby przejawiające skłonności do lęków, które THC może inicjować lub nasilać, może odczuwać nieprzyjemne efekty stosowania wysokich dawek tego kannabinoidu. Niektórzy twierdzą, że zbyt duża ilość marihuany powoduje, że się zalegają na kanapie lub idą spać. Oczywiście efekty te nie sprzyjają życiu erotycznemu, jednak stosowanie mikrodawkowania może je wyeliminować.
Biorąc to wszystko pod uwagę, mikrodawkowanie Cannabis może być przyjemne dla każdego! Wypróbuj to na własnej skórze poniżej tłumaczymy jak.

Jak mikrodozować konopie indyjskie dla przyjemności seksualnej

Jak wygląda mikrodawkowanie w kontekście seksu? Andrew Mieure, właściciel Top Shelf Budtending, sugeruje spożywanie THC w przypadku mikrodawkowania powinno znajdować się na poziomie poniżej 5 mg, a najlepiej poniżej 2,5 mg. Trzeba przyznać, że tolerancja każdego jest inna, ale użycie tak małych ilości nie ma na celu wywołania efektów psychoaktywnych. W tym momencie możliwe jest czerpanie korzyści bez poczucia odurzenia. Pomyśl o delikatnym rozluźnieniu i prawie niedostrzegalnym wyostrzeniu zmysłów.

Po wpowadzeniu mikrodawkowania Cannabis, ciało pozbawione jest wrażenia upalenia, jednak przez dłuższy czas będzie odczuwać dobry nastrój i pogłębione uczucie relaksu. Równocześnie nie tracisz przyjemności, stracisz świadomości i nie dopadnie Cię działanie psychoaktywne wywołane przez konopie indyjskie, co pozwoli Ci w pełni doświadczać wrażeń zapewniających maksymalną satysfakcję i przyjemność.

Teoretycznie, każdą metodę konsumpcji konopi można poddać mikrodozowaniu, chociaż w przypadku dabbów i olejów o wysokim stężeniu THC jest szczególnie trudne ze względu na mikroskopijny rozmiar mikrodawki. Sugeruję trzymanie się palenia suszu, waporyzacji lub stosowania nalewek w celu mikrodawkowania THC. Niektóre produkty spożywcze są okazują się równie dobre w formie mikrodozowania. W niektórych krajach produkty zawierające substancję psychoaktywną THC mają dokładnie określone stężenia, w przypadku jednak domowej produkcji bardzo ciężko jest określić moc żywności z marihuaną.

Najłatwiejszą metodą mikrodozowania konopi indyjskich są nalewki i olejki, w przypadku których jedna kropla nie zawiera znaczących ilości środków psychoaktywnych i mieści się w granicach mikrodawkowania.

A Ty próbowałeś mikrodawkowania marihuany podczas seksu?
Jakie były Twoje doświadczenia?

Źródło: http://spizganeziomki.net/jak-mikrodozowac-thc-dla-maksymalizacji-przyjemnosci-z-seksu/

Leave a Reply