Konopna podróż samochodem – porady i zasady jak bezpiecznie dotrzeć do celu. I wrócić.

Konopna podróż samochodem – porady i zasady jak bezpiecznie dotrzeć do celu. I wrócić.

Konopie skłaniają do przygód. Dzięki liberalizacji prawa narkotykowego na świecie, coraz więcej miejsc staje się przyjaznych konopiom. Lato jest natomiast idealnym czasem, aby połączyć miłość do podróży z miłością do rośliny.

Chociaż łączenie dowolnego rodzaju podróży z marihuaną może być trochę skomplikowane, wycieczki saochodowe gwarantują wyjątkowy zestaw wyzwań. Przestrzeganie kilku prostych zasad sprawi, że zachowacie bezpieczeństwo i bez przeszkód, ale z przygodami dotrzecie na miejsce w całym składzie.

Pozwól, aby poniższe wskazówki poprowadziły Cię podczas zbierania załogi, pakowania samochodu i wyruszenia na kolejną, wielką przygodę.

Zasada # 1: Znajdź innych kierowców

Każdego dnia, gdy jesteś w drodze, przynajmniej 1 osoba powinna zachować trzeźwość. W takim razie im więcej osób weźmiesz ze sobą, tym rzadziej padnie na Ciebie jako kierowcę J Dla szczęśliwych pasażerów ujarana jazda ma wiele zalet. Godziny i kilometry będą szybko płynąć, sceneria będzie szczególnie piękna, będziesz się śmiać z wszystkiego po drodze, słuchać ulubionej muzyki i delektować się wakacjami.

Jeśli planujesz jazdę solo, nie musisz całkowicie eliminować marihuany, ale nigdy nie powinno się jeździć pod wpływem (niezależnie od tego, jak samotne mogą być puste autostrady…). Zaplanuj więc swoją konsumpcję, kiedy docierasz do celu każdego dnia.

Zasada # 2: Nie przekraczaj granic z towarem

Przewożenie konopi indyjskich przez granice państw i stanów jest nielegalne. Czy zostaniesz zatrzymany na granicy? Prawdopodobnie nie, ale bądź świadomy, kiedy łamiesz prawo. Szczególnie nierozsądne jest przekraczanie granic z marihuaną w razie wypadku, nawet nie z Twojej winy. Nie żałuj, że nie możesz zabrać swojego kwiatka na całą podróż. Użyj tego jako pretekstu do próbowania lokalnych specjałów.

Zasada # 3: Zadbaj o zapachy

Jeśli podróżujesz z marihuaną, musisz pamiętać, jak intensywny zapach jej towarzyszy. Zadbaj o specjalne, zapachoszczelne opakowanie (a może nawet zainwestuj w specjalny schowek?). W ten sposób, jeśli zostaniesz zatrzymany, ponieważ światło tylne jest wyłączone, najlepiej nie dawać niepotrzebnych powodów do przeszukania samochodu. Nawet, jeśli konopie są całkowicie legalne tam, gdzie jesteś. Funkcjonariusze policji nie mają idealnego sposobu na sprawdzenie, czy kierowca jest pod wpływem, dlatego zwykły zapach ganji może sprawić, że wpadniesz w kłopoty. Nikt nie powinien palić w samochodzie, gdy się porusza.

Zasada nr 4: Sprawdzenie lokalnych przepisów

Takie rzeczy zawsze najlepiej jest wiedzieć przed wyjazdem. Zanim wyruszysz w podróż, ustal, gdzie marihuana jest legalna, a gdzie nie oraz czy będziesz potrzebować karty medycznej, aby zdobyć Cannabis i jakie lokalne kary związane są z nielegalnym posiadaniem konopi. Jeśli masz kartę medyczną, dowiedz się, które inne państwa ją zaakceptują. Pamiętaj, że nawet tam, gdzie konopie są legalne w całym stanie, niektóre miejsca zakazały sprzedaży dla turystów.

Zasada # 5: Dostosuj się do scenerii

Wycieczki samochodowe storzone zostały po to, żeby oderwać się od codziennej rutyny i w przeciwieństwie do większości form spędzania wakacji, podróż jest sama w sobie celem wyprawy. Wybierzcie trasę z pięknymi krajobrazami, widokami na rzeki, góry i inne wyjątkowe tereny geograficzne. Im bardziej unikalne, spokojne i kolorowe, tym lepiej. Przydrożne zjazdy i punkty widokowe pozwalają się zatrzymać rozejrzeć i złapać buszka.

Zasada # 6: Przygotuj dobrą muzykę  i przekąski

Dobre rzeczy do jedzenia i słuchania są koniecznością w każdej podróży, a szczególnie w przypadku ganja tripa! Pobierz wszystkie nowe albumy, które chciałeś przesłuchać, zapisz się na ciekawe podcasty, a będziesz zaskoczony i zdumiony tym, jak szybko mijają kilometry. Gdy słuchasz, rozkoszuj się wszystkim, od popcornu po plasterki jabłek i smaczne precle z masłem orzechowym. Zatrzymuj się w ciekawych restauracjach, które znajdziesz na uboczu.

Zasada # 7: Wybierz idealne miejsce docelowe

Jeśli mieszkasz w kraju, w którym marihuana jest nielegalna, podróż jest doskonałym pretekstem do odwiedzenia lepszego stanu prawnego zgodnie z zachciankami. Pamiętaj, że w niektórych miejscach na świecie możesz spokojnie koncumować marihuanę bez łamania prawa. W tym celu w niektórych krajach pojawiają się przyjazne dla konopi hotele czy restauracje.

Jeśli konopie są już ogólnie dostępne tam, gdzie mieszkasz, pomyśl o dodatkowych inspiracjach. Zaciszne pola namiotowe, na których możesz medytować wokół bonga, gorące źródła, fantastyczne restauracje, w których posiłek będzie lepszy niż kiedykolwiek, bo przecież właśnie jaraliście J Gdziekolwiek się udasz, czy to na jednodniową wycieczkę, czy na większą wyprawę, pamiętaj, aby usiąść, zrelaksować się i cieszyć się chwilą.

Źródło: http://spizganeziomki.net/konopna-podroz-samochodem-porady-i-zasady-jak-bezpiecznie-dotrzec-do-celu-i-wrocic/

Leave a Reply