Konopna turystyka – co musisz wiedzieć i dokąd się wybrać?

Konopna turystyka – co musisz wiedzieć i dokąd się wybrać?

Świat ogarnęła moda na gandzię. A studenci nadal mają wakacje!

Konopne wakacje stają się możliwe w niezwykle ekscytujących miejscach i w zasadzie w każdych warunkach.

😉

Coraz więcej krajów decyduje się na liberalizację polityki narkotykowej, poszerzając bazę wymarzonych kierunków wakacyjnych dla Spizganych Ziomków 

W Europie są to przede wszystkim Hiszpania, Holandia, Czech czy Portugalia, a także bardziej odległe zakątki świata – Ameryka Łacińska i Karaiby, Jamajka, Urugwaj, Meksyk, USA czy Kolumbia. Mimo tego, że w niektórych krajach za posiadanie i spożywanie marihuany nie grozi Wam więzienie, nawet w najbardziej postępowych krajach, palenie i posiadanie nie jest całkowicie nieograniczone i skutkuje np. mandatem za palenie w miejscu publicznym. Turystyka nie dostosowała się jeszcze całkowicie do zmian i wyjeżdżając musisz wiedzieć kilka rzeczy. Niezależnie od tego, czy szukasz zakwaterowania przyjaznego dla ganji, w którym możesz się nią bez oporów rozkoszować, czy też chciałbyś uzyskać informacje na temat najlepszych kwiatów, jedzenia z THC czy akcesoriów do spożywania marihuany, ten artykuł pomoże Ci bezstresowo delektować się konopnymi wakacjami.
Bud and Breakfast i inne hotele ganja-friendly.

Jednym z najłatwiejszych sposobów zapewnienia sobie bezproblemowego korzystania z konopi w trakcie wakacji jest pobyt w obiekcie przyjaznym 420.
Zajrzyj na stronę z ofertami Bud and Breakfast, jeśli chcesz rozejrzeć się wśród międzynarodowych ofert wynajmu pokoi i nieruchomości w stylu Airbnb na całym świecie –w Ameryce Południowej i Łacińskiej, USA, Kanadzie, a także
Europie! Kraje, w których rozwija się turystyka konopna to też m.in. Urugwaj, Jamajka, Kostaryka, Kuba. W Europie, najpopularniejsze kierunki podróży konopnych to Hiszpania, Holandia, Portugalia, Szwajcaria i Grecja.
Miejscówki typu Bud&Breakfast posiadają często ciekawe konopny wystrój i wyposażenie, takie jak bonga, waporyzatory, produkty spożywcze i kosmetyki.
Bezproblemowy zakup konopnych produktów spożywczych.

Panujący obecnie światowy kryzys prawny w zakresie regulacji marihuany opiera się na zestawie praw i zasad, które nie są dla konsumenta marihuany ani jasne, ani korzystne. Najlepszym sposobem na uniknięcie problemów związanych ze zdobyciem odpowiednich smakołyków jest skontaktowanie się z lokalnymi aptekami czy klubami konopnymi jeszcze przed opuszczeniem domu. Możesz w ten sposób potwierdzić obowiązujące przepis prawne i uzyskać cenne kontakty prowadzące do najwyższej jakości produktów.

W miejscach, w których konopie indyjskie pozostają nielegalne, jak na przykład Anglia, organizacje takie jak London Cannabis Club organizują spotkania i imprezy, podczas których spożywa się marihuanę nawet w głównym daniu.
Organizacje takie jak ta są także bardzo zaangażowane w lokalną walkę o legalizację marihuany, dbają o edukację i informację.

Państwa, które nie prześladują marihuany, takie jak Hiszpania zyskująca reputację „Nowego Amsterdamu” z powodu mnożących się klubów konopnych, dobrym rozwiązaniem okazuje się konieczność kontaktu z klubem konopnym jeszcze przed przyjazdem do Hiszpanii. Prawie wszystkie kluby oferujące marihuanę w Barcelonie, a jest ich 350, dostępne są wyłącznie dla swoich członków i teoretycznie ​​nie można się po prostu pojawić się i dołączyć do klubu bez zapowiedzi. Cannabis Barcelona może przed podróżą ustawić Cię jak lokalnego palacza.

Kupowanie na ulicy może być problematyczne, jednak czasem może okazać najlepszą ofertą w mieście, zwłaszcza w krajach rozwijających się, takich jak Kolumbia i Meksyk, gdzie posiadanie osobiste jest zdepenalizowane, jednak
konopie nie są dostępne w aptekach ani klubach konopnych czy coffee shopach. Najlepszym zabezpieczeniem jest dokładne zapoznanie się z lokalnym prawem zanim przystąpisz do jakichkolwiek transakcji ulicznych, ponieważ zakazy i kary różnią się znacznie w zależności od miejsca i ilości posiadania.

Niezależnie od tego, czy próbujesz serów i win w najlepszych restauracjach w Paryżu, a Twoje kubki smakowe są zaspokojone przez Girl Scout Cookies, czy przechadzasz się po starożytnym lesie Redwood w hrabstwie Humboldt w Kalifornii pod wpływem psychodelicznych brownie, uwzględnienie konopi w planie podróży może przynieść niesamowite, nieoczekiwane rezultaty. Po prostu uważajcie na przestrzeganie lokalnego prawa i zwyczajów i utrzymujcie konsumpcję z dala od rodzin i dzieci.

W rzeczywistości najbardziej ryzykowną częścią turystyki konopnej jest podróż z ulubionymi kwiatami przez granice krajów oraz stanów (konopie indyjskie nadal pozostają nielegalne na poziomie federalnym w USA). Sprawdź 7 zasad podróżowania z ganja. Bezpieczna podróż z marihuaną zapewniona została prawnie pacjentom posiadającym odpowiednią dokumentację medyczną, receptę oraz zezwolenia gotowe do okazania władzom.

Źródło: http://spizganeziomki.net/konopna-turystyka-co-musisz-wiedziec-i-dokad-sie-wybrac/

Leave a Reply