Seth Rogen zakłada firmę konopną „Houseplant”

Seth Rogen zakłada firmę konopną „Houseplant”

Wieloletni współpracownicy Seth Rogen i Evan Goldberg połączyli siły z Canopy Growth, aby wspólnie wprowadzić na rynek nowa linię konopi indyjskich.

Komik Seth Rogen i filmowiec Evan Goldberg wkraczają w biznesową działalność na rynku rekreacyjnych konopi indyjskich poprzez utworzenie nowej marki w Kanadzie. Houseplant to nowa firma będąca spółką partnerską z globalną firmą konopną Canopy Growth. Zgodnie z informacją prasową, założyciele liczą na to, że „ludzie nauczą się kochać konopie tak, jak kocha je Houseplant” .

„Houseplant to pasja, którą urzeczywistniliśmy dzięki dużemu samozaparciu i poświęceniu” – powiedział Rogen, wieloletni adwokat konopi i gwiazda filmów takich jak „Pineapple Express” czy „Superbad”, produkcji tworzonych przy współpracy z Goldbergiem. „Każda decyzja podjęta przez firmę odzwierciedla lata nauki, doświadczenia z pierwszej ręki i szacunku, jaki mamy dla konopi”.

Mark Zekulin, Prezes Canopy Growth wyraził duże nadzieje związane z przyszłością nowej firmy.

„Poznajemy zespół Houseplant już od dłuższego czasu i nadal jesteśmy pod wrażeniem jego zrozumienia dla konsumentów konopi, dbałości o szczegóły i dążenia do realizacji przyjętych wizji” – powiedział Zekulin. „Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą i wspólnie pracujemy nad celem, jakim jest uczynienie Houseplant jedną z największych marek konopnych na świecie”.

Canopy Growth wniesie do partnerstwa zaawansowaną infrastrukturę produkcyjną i możliwości badawcze, wspierając kreatywność i wizję HouseplantCanopy Growth jest wiodącym producentem konopi indyjskich w Kanadzie i prowadzi działalność w 12 krajach na pięciu kontynentach. Firma podpisała również umowę marketingową z ikoną hip-hopu Snoop Doggiem oraz ogłosiła nową linię produktów CBD opracowanych we współpracy z Martą Stewart.

Trzy szczepy w drodze

Houseplant planuje w nadchodzących miesiącach wypuścić na kanadyjski rynek trzy odmiany konopi „zaprojektowane tak, aby zadowolić zarówno doświadczonych, jak i nowych użytkowników”. Firma ma za zadanie „zapewnić intuicyjne zakupy i niezapomniane wrażenia dla klientów”. Pierwsza Houseplant Sativa dostępna będzie od przyszłego miesiąca w punktach detalicznych kontrolowanych przez prowincje oraz online w Kolumbii Brytyjskiej. Następnie pojawi się Houseplant Hybrid i Houseplant Indica, a każdy szczep będzie miał swój własny, łatwo rozpoznawalny wzór.

Firma zlokalizowana w Toronto prowadzić będzie sprzedaż na skalę całego kraju, oferując suszone kwiaty konopi indyjskich, miękkie kapsułki żelowe oraz skręcone jointy. „Houseplant koncentruje się na jakości, edukacji, doradztwu i podnoszeniu jakości marihuany w celu poprawy życia Kanadyjczyków”.

„Jesteśmy dumni, że możemy rozpocząć działalność w naszym domu – w Kanadzie” – powiedział Goldberg. „Po pięciu latach intensywnych przygotowań do uruchomienia tej firmy, jesteśmy podekscytowani możliwością dzielenia się naszą pasją do marihuany z Kanadyjczykami”.

Źródło: http://spizganeziomki.net/seth-rogen-zaklada-firme-konopna-houseplant/

Leave a Reply