Znaki zodiaku i odmiany – horoskop na kwiecień 2019

Znaki zodiaku i odmiany – horoskop na kwiecień 2019

W tym miesiącu stacjonują trzy planety – Jowisz, Pluton i Saturn, które sugerują nam, że należy zwolnić i wziąć się za wiosenne porządki, aby w nową porę roku wejść ze zwiększoną mocą.

Jowisz rządzi naszymi systemami wierzeń i sposobami interakcji ze światem wokół nas. Energia Plutona jest transformująca i wysoce konsumująca. Saturn rządzi odpowiedzialnością, ciężką pracą i zaangażowaniem.

Księżyc w nowiu obserwowany 5 kwietnia może pomóc w eliminowaniu starych, niepotrzebnych nawyków. Atmosfera odrodzenia przychodzi wraz z pełnią księżyca w Wadze (19 kwietnia), kiedy przywracana jest równowaga i energia. Energia Barana jest w tym miesiącu wyjątkowo silna, ponieważ Merkury, Wenus i Słońce łączą się ze sobą w ognistym uścisku przed nadejściem Byka pod koniec miesiąca.

Użyj energii sprzyjającej metamorfozie do oczyszczenia swojego życia i pozytywnego wkroczenia w kolejny miesiąc!

Baran

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019

Wszystkiego najlepszego, petardo! Dobre czasy nadchodzą dzięki odpowiedniemu ułożeniu Słońca, Księżyca w nowiu, Merkurego i Wenus. 5 kwietnia, Księżyc w nowiu stawia przed Tobą szansę na uwolnienie się ze starych sposobów bycia i zrozumienie, w jaki sposób chcesz być postrzegany przez innych.

Wykonanie tego zadania pozwoli Ci na pełną ekspresję samego siebie i wzmocni energię związkową, szczególnie w połowie miesiąca, kiedy magnetyczne przyciąganie wzmocnione przez Wenus może doprowadzić do połączenia dwóch płomieni. Jeśli pozwolisz, aby słońce oświetliło Twoje walory, czeka Cię gorące lato pełne miłości.

Kwietniowa odmiana: Magia Wenus? Połączenie dwóch płomieni? Wszystko, co musisz zrobić to pozwolić, aby się działo! Pozbądź się negatywnego nastawienia i ciesz się światłem słonecznym.

Green Love Potion to słodka i ziemista mieszanka będąca najtrafniejszym zaleceniem tego miesiąca. Euforia, poczucie uniesienia, szczęścia i relaksu to rewelacyjny sposób na spędzenie miesiąca koncentrując się na samym sobie.

Byk

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019

Słońce wchodzi w Twój znak 20 kwietnia (420!) zaraz po pełni księżyca w Wenus. Połączenie tych energii oznacza doskonałe wieści dla Twojego dobrego samopoczucia, zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego.

Druga pełnia w Wadze, która nastąpi za niecały miesiąc jest darem wszechświata. Uran nakłania Cię do dokonania wielkich zmian, z których wiele zmusi Cię do opuszczenia strefy komfortu.

Ponieważ Uran pozostanie tu przez następne sześć lat, potraktuj go jako dar i poproś o wsparcie tam, gdzie tego potrzebujesz. Wszechświat daje tym, którzy są gotowi do otrzymania, dlatego wiedząc, czego chcesz, nie bój się tego zdobywać.

Kwietniowa odmiana: Kosmos nakazuje się wyluzować, ale pozostać spostrzegawczym, aby nie przegapić korzyści pojawiących się w tym miesiącu. Waga obdarowuje Cię dwukrotnie, szczęśliwy byku. Zasługujesz na ucztę!

Cherry Sherbert jest tak smaczny, jak sama nazwa wskazuje. Słodka, owocowa hybryda z nutami kwiatowymi sprawi, że będziesz zrelaksowany, szczęśliwy i uśmiechnięty przez cały miesiąc. Naładuj!

Bliźnięta

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019

Mars wszedł na Twój znak 31 marca i pozostanie tutaj do 15 maja. Spodziewaj się, że w tym miesiącu będziesz ciągnięty w wielu różnych kierunkach i pojawią się u Ciebie nagłe zmiany. Twój szybki umysł i nienasycone pragnienie zmian będą Ci dobrze służyć i wspierać w czynieniu dużych postępów w sytuacjach, które wymagają elastyczności i innowacji.

Pełnia księżyca 19 kwietnia da Ci bardzo potrzebny impuls do osiągnięcia równowagi w chaosie. Pamiętaj, aby oddychać i troszczyć się o siebie, a miesiąc okaże się sporym sukcesem.

😀

Kwietniowa odmiana: Przytulcie wagę w tym miesiącu, bliźnięta! Oboje!  Jej słodka, zrównoważona energia pomoże Ci się zmobilizować i skupić na samym sobie. Po przytulaniu, odwdzięcz się Wadze dobrym buszkiem!

🙂

Blue Magic to wyjątkowe rozwiązanie na kwiecień. Super sativa zachwycająca podniebienie stanowi połączenie smaku cytrusów i jagód. Jej energetyzujące efekty obejmują euforię, skupienie, szczęście… i gastro! Na szczęście dla Ciebie – Wagi kochają ciasta. 

Rak

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019

Ruch Jowisza, Plutona i Saturna sprawi, że w tym miesiącu poczujesz się nieswojo i będziesz bardziej zamknięty w sobie. Nie ma w tym nic złego, ale z pewnością jest to łatwiejsze do zauważenia i bardziej niewygodne, niż Ci się wydaje. Nie pomaga Ci także energia Barana poruszająca się przez Słońce, Merkury, Wenus i Księżyc w nowiu.

Nasza rada? Poddaj się nurtowi nawet, jeśli wydaje się to trudne. Marzycielski sezon Byka jest tuż za rogiem, a fale opadną, zanim się zorientujesz. 19 kwietnia pojawi się tratwa ratunkowa wraz z pełnią Księżyca w Wadze. Jego kojąca i pielęgnująca energia pomoże Ci dotrzeć na drugą stronę.

😉

Kwietniowa odmiana: Ten miesiąc to co całe mnóstwo „cofania się wstecz”  . Jednak zanim poddasz się w tym miesiącu pamiętaj, że nadchodzi obiecująca pełnia Księżyca w Wadze.

Opal OG Kush pochodzi od kamieni mocy Wagi i sprawia, że kosmos kieruje Cię w kierunku smacznych, owocowych bletek i kilku gramów Opal OG Kush. Pozwól, aby obmywała cię jego marzycielska rozkosz, gdy sytuacja staje się nieciekawa.

Lew

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019

Wirująca w tym miesiącu energia Barana da Ci zastrzyk energii i pozwoli spojrzeć prawdzie w oczy: Twój wewnętrzny buntownik może z niej skorzystać. Księżyc w nowiu, który nastąpi 5 kwietnia niesie ze sobą okazję na porządne otrząśnięcie się z zastoju zimowego. Słońce świeci o godzinę dłużej, kwiaty kwitną w żywych kolorach, a pokusy po prostu rosną.

Są to idealne warunki, aby zabłyszczeć na wiosnę! Gdy Wenus i Merkury przeniosą się w tym miesiącu do Barana, rozpocznie się prawdziwa sztuka flirtowania. Czas na wiosenne szaleństwo, kotku! Nie daj się powstrzymać!

Kwietniowa odmiana: Bądź jak lew! Wyciągnij się, połóż, przeturlaj po trawie i ciesz się ciepłym kwitnieniem wiosny! W tym miesiącu wydasz potężny ryk mający na celu zwrócenie na siebie uwagi.

😉

Fire OG – dym tej drzewnej, ziemistej, cytrynowej hybrydy sprawi, że będziesz mruczeć godzinami   

Panna

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019

Ruch Twojej planety – Merkurego pozwala już na bezpieczne wyczołganie się ze schronu i pomaga z powrotem zacząć się odzywać. Merkury nadal będzie przebywał w Rybach przez pierwszą połowę miesiąca, dlatego podejdź ostrożnie do wchodzenia w interakcje z innymi.

Oczywiście „ostrożność” to Twoje drugie imię, więc bądź sobą, a wszystko będzie dobre. Merkury przechodzi do ognistego Barana 17 kwietnia, co oznacza, że ​​niektóre przeszkody, których doświadczyłeś, mogą w końcu zostać usunięte.

Kwietniowa odmiana: Minęło kilka trudnych miesięcy, jednak doskonale je przetrwałeś. Kosmiczny impuls, którego szukasz, wykorzystuje moc burz, które Cię do tej pory powstrzymywały.

Alaskan Thunder Fuck to sativa o dużej mocy, posiadająca jeden z najgroźniejszych, najostrzejszych, najsilniejszych aromatów. Ta odmiana pozwoli całemu światu zauważyć Twoją obecność i pokaże, że nie boisz się żadnego dymu.

Waga

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019

Druga pełnia księżyca w Twoim znaku, która będzie obserwowana będzie już 19 kwietnia oznacza duże wsparcie ze strony wszechświata. Twoje działania przyniosą oczekiwane efekty, zwłaszcza takie, nad którymi zacząłeś pracować w trakcie pełni księżyca w marcu. Celuj wysoko! Pamiętaj jednak – tworzysz tak, jak myślisz, dlatego upewnij się, że Twoje myśli są pozytywne i ukierunkowane na dobry cel.

Twoje poczucie uczciwości i chęć utrzymania równowagi znacząco zwiększą Twoje szanse na sukces w tym miesiącu. Wykorzystaj siłę światła księżycowego i przygotuj się na realizację wielkich marzeń!

Kwietniowa odmiana: Jesteś najlepszą wersją siebie, jeśli w świat wokół Ciebie jest zrównoważony, a kosmos działa na Twoją korzyść. Pozostań skoncentrowany i nie panikuj! Pamiętaj, że zachowanie umiaru i celebrowanie chwili są konieczne, aby w pełni cieszyć się owocami wszechświata.

Juicy Fruit – hybryda przypominająca gumę do żucia, po której odziedziczyła swoją nazwę, zapewnia satysfakcję z walorów smakowych i zapachowych oraz pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy relaksem psychicznym a poczuciem energetycznego uniesienia.

Skorpion

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019
😉

Układ Plutona w okresie od 24 kwietnia do 3 października to przeobrażenie polegające na śmierci i odrodzeniu.Twoje wewnętrzne lustro wygląda nieco mętnie i przydałyby mu się wiosenne porządki. 

Czas przeanalizować trzy aspekty – reakcję początkową, refleksje oraz rzeczywiste reagowanie.

Jak reagujesz na zmiany, transformacje, sytuacje nieoczekiwane? Czy Twoje zachowanie działa na Twoją korzyść? Co mogłoby zmienić Twoje podejście, aby łatwiej było Ci radzić sobie ze wzlotami i upadkami?

😉

Jeśli poświęcisz trochę czasu na refleksje nad tymi pytaniami, możesz pozbyć się bagażu emocjonalnego lub nawet nadać większe znaczenie relacjom międzyludzkim. W obu przypadkach – wygrywasz.   

Kwietniowa odmiana: życie mogło ostatnio wydawać się ciężkie, ale zaproszono Cię do udziału w podróży zmierzającej ku samodoskonaleniu i wzmocnieniu. Sugerujemy wolny weekend, wyczyszczenie kalendarza i zaplanowanie kilku gwiezdnych dostaw żywności, ponieważ Twoje zadanie, jeśli zdecydujesz się na nie zdecydujesz, wiąże się z konsumpcją kilku gramów White LSD.

Twoja podróż zabierze Cię przynajmniej do lodówki i z powrotem, a orzechowo-maślana sativa o euforycznym i energetyzującym efekcie poprawi kreatywne myślenie i uwolni negatywną energię.

Strzelec

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019

Układ Saturna sprawia, że na początku kwietnia przeprowadzisz bardzo potrzebną analizę swojego stosunku do samego siebie oraz do całego świata. Niektóre z Twoich osobistych przekonań i sposobów myślenia mogą zostać podważone przez niespodziewane wydarzenia lub rozmowy. Pamiętaj, że uwielbiasz kwestionować status quo.

Jeśli potrafisz odwrócić to szkło powiększające do góry nogami i nie pozwolisz, aby pokonał Cię strach przed tym, co może nadejść, będziesz gotowy na dokonanie wielkiej transformacji. Z Merkurym w Rybach do 17 kwietnia możesz mieć pod górkę. Pamiętaj – panujesz nad tym!

Kwietniowa odmiana: Chociaż Twoje wyzwania mogą wydawać się w tym miesiącu wyjątkowo trudne, w przyszłości będą one owocować wspaniałymi nagrodami. Strzelaj!

24k Gold pozwoli Ci pozostać skupionym na celu i szczęśliwym! Polecamy relaksującą i kreatywną hybrydę z cytrusowym posmakiem, która wspiera koncentrację, pozytywne nastawienie i otwartość.

Koziorożec

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019

Ruch Saturna obudzi Twoją naturę, która zakłada, że ”zawsze znajdę lepszy sposób na zrobienie czegoś”. Zostanie ona poddana intensywnemu treningowi, na który – spójrzmy prawdzie w oczy – masz wielką ochotę. Przez następne cztery i pół miesiąca, Saturn pozwoli skoncentrować się na wiosennych porządkach oraz pomoże pozbyć się biznesowego i osobistego nadbagażu.

Niebezpieczeństwo tkwi w oporze. Postaraj się odpuścić i zaufaj, że zrobisz dzięki temu miejsce na następne, wspaniałe przeżycia. Odpręż się i pozwól sobie na spokojną, letnią zabawę.

Kwietniowa odmiana: Skoncentruj się na pozytywnych zmianach, które przynosi wiosna. Zrzuć ciężar jak wielki płaszcz zimowy. Lato i duża ilość witaminy D już niedługo!

Gelato jest nie tylko smaczną, letnią odmianą MJ! Jak sama nazwa wskazuje, wspiera zdolność do wyluzowania, otrzepania się z zimowego kurzu i gotowość do przyjęcia wiosny! To mocna hybryda, która przy odpowiednim dawkowaniu pomoże w łagodzeniu skutków rozpoczęcia sezonu wiosennego.

Wodnik

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019

Ruch Saturna wpłynie na Twoje decyzje o wielkich zmianach dotyczących ścieżki kariery, życia miłosnego, systemów wartości i celów długoterminowych. Jeśli potrafisz porównać się do gąsienicy, która wchodzi do kokonu, aby przeobrazić się w motyla, czeka Cię sukces.

Zawsze dobrze jest zrobić krok w tył i spojrzeć raz na jakiś czas na swoje doświadczenia i otaczający świat z pewnej perspektywy. Ten czas jest teraz! Usiądź i przemyśl to, co w Twoim życiu działa poprawnie, co nie funkcjonuje tak jak powinno i czego możesz oczekiwać od przyszłości.

Kwietniowa odmiana:Metamorfoza jest w kwietniu na porządku dziennym. Pozwól sobie popływać wśród nadchodzącego ciepła, zmyj z siebie to, co jest Ci już niepotrzebne i zainteresuj się przemianą w najlepszą wersję samego siebie.

Strawberry Coughto sativa, która utrzyma Cię na przyjemnym, emocjonującym torze. Smakowita odmiana o intensywnym zapachu pomaga w zmniejszaniu lęku i stresu, a także tłumi negatywne odczucia związane z przeżyciami osobistymi.

Ryby

https://www.leafly.com/news/strains-products/star-signs-strains-horoscopes-april-2019

Wenus rozpoczyna miesiąc w Twoim znaku, dlatego spodziewaj się, że zarówno Twoje romantyczne, jak i platoniczne relacje poczują dodatkowy przypływ wibracji. W Twoim znaku w pierwszej połowie kwietnia znajduje się także Merkury, który stacjonując 28 marca wpływał na Twoje umiejętności komunikacyjne i techniczne.

Kwiecień to dobry moment, aby powiedzieć bliskim ile dla ciebie znaczą. Twoje wiadomości zostaną bardzo dobrze odebrane i pomogą w tworzeniu głębszych relacji.

Kwietniowa odmiana:Twoje życie naprawdę kwitnie w tym miesiącu, Rybko  Płyń w kierunku swojego przeznaczenia, zachowaj otwartość w wyrażaniu uczuć wobec tych, którzy Cię inspirują.

Lemon Thaiwzmacnia bardziej introspektywne strony Twojej natury skoncentrowane na rozwoju wewnętrznym. Energetyczna sativa z pyszną mieszanką cytrusów i smaków herbacianych sprawia, że ​​jest to wyjątkowy, twórczy i niezapomniany szczep, do którego będziesz powracać.

Źródło: http://spizganeziomki.net/znaki-zodiaku-i-odmiany-horoskop-na-kwiecien-2019/

Leave a Reply